Laatste onderwerpen
» Screenshots livestream youtube © VWGGemert
Rondom de toren. EmptyVandaag om 16:28 van Coriena

» Alphen ad Rijn
Rondom de toren. EmptyVandaag om 16:03 van monique

»  Groningen/Gasuniegebouw
Rondom de toren. EmptyVandaag om 15:46 van Doen

» Rondom de Toren 2024
Rondom de toren. EmptyVandaag om 15:32 van Els van de Donk

» Norwich Peregrines
Rondom de toren. EmptyVandaag om 11:51 van Coriena

» Scheveningen/Watertoren
Rondom de toren. EmptyVandaag om 11:27 van Coriena

» Den Bosch/Provinciehuis
Rondom de toren. EmptyVandaag om 7:41 van Coriena

» Eindhoven/Catharina Kerk
Rondom de toren. EmptyVandaag om 7:41 van Coriena

» Veldhoven ASML
Rondom de toren. EmptyVandaag om 7:40 van Coriena

Zoeken
 
 

Geef resultaten weer als:
 


Rechercher Geavanceerd zoeken

Rondom de toren.

+4
Twietie
margootje
Els van de Donk
Coriena
8 plaatsers

Pagina 1 van 5 1, 2, 3, 4, 5  Volgende

Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Rondom de toren.

Bericht van Coriena zo 8 jan 2023 - 13:33

Alles vanuit het veld.
De toren staat er nog Kuiko Time! <---Klik

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty VERSLAG.....

Bericht van Els van de Donk zo 15 jan 2023 - 16:06

VERSLAG.
________________
Er is een verslag op mijn site geplaatst van zondag 15 januari 2023.
Je vindt dit op de subpagina VERSLAGEN DE MORTEL 2023.
Je vindt dit onder VERSLAGEN DE MORTEL - 3.

Het verslag draagt de titel : De harde wind trotserend."

KLIK, rechtstreeks naar de desbetreffende pagina op mijn site:
https://www.elswonderewereld.nl/verslagen-de-mortel-3/verslagen-de-mortel-2023
 

....en dan naar beneden scrollen.


15-1-2023 ~

Rondom de toren. Dsc02312

Rondom de toren. Dsc09010

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Coriena zo 15 jan 2023 - 16:40

Dank je wel Els! Fijn dat ze thuis waren en afwachten of we ze weer online kunnen zien... Foto Rondom de toren. 1287666116

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van margootje zo 15 jan 2023 - 17:46

Prachtig verslag weer Els, dankjewel! hugh 1

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 23288
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 60
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Els van de Donk zo 15 jan 2023 - 17:51

Graag gedaan, dames!
liebe Rondom de toren. 1287666116

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Coriena zo 22 jan 2023 - 6:09

Twietie schreef:Vanmiddag naar de Mortel geweest met mijn oude Canon, dat was geen succes, volgende keer gaat mijn Lumix weer mee. Wel beide valken gezien die even later richting Bakel vertrokken. Laughing
Rondom de toren. Img_0912
Rondom de toren. Img_0913
Rondom de toren. Img_0914

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Coriena zo 22 jan 2023 - 6:10

Ciryon schreef:Wel lekker valken gezien! mooi man

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Coriena zo 22 jan 2023 - 6:10

henkievpk schreef:wel mooi hoor

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Els van de Donk zo 22 jan 2023 - 11:09

Toch maar mooi beide valken kunnen spotten, Twietie.
Dank je wel voor het delen!
liebe

Rondom de toren. 1287666116

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van margootje zo 22 jan 2023 - 15:27

cheers top Twietiebird, dat jij er was, en de slechtvalken ook, én vastgelegd foto

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 23288
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 60
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty VERSLAG.....

Bericht van Els van de Donk di 7 feb 2023 - 14:35

VERSLAG.
__________________
Er is een nieuw verslag op mijn site geplaatst van
dinsdag 7 februari op de subpagina VERSLAGEN DE MORTEL 2023.
Je vindt dit onder VERSLAGEN DE MORTEL -3 op mijn site.

Het verslag draagt de titel "Bij lichte vorst."

KLIK, rechtstreeks naar de desbetreffende pagina op mijn site:
https://www.elswonderewereld.nl/verslagen-de-mortel-3/verslagen-de-mortel-2023

....en dan naar beneden scrollen.


7-2-2023 ~ 1 -- een zwart geblakerde slechtvalk (?!) 😁
7-2-2023 ~ 2 -- sfeervol!

Rondom de toren. Dsc02313

Rondom de toren. Dsc09013

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Coriena di 7 feb 2023 - 14:48

Prachtig verslag weer Els. Ik heb hier zitten gieren van de lach om die wel zeer bijzondere Slechtvalk van je. Laughing
Schitterende foto's van een ow zo prachtige plek. Toppie

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Els van de Donk di 7 feb 2023 - 14:54

Dank je wel, Coriena.
En tja, dan moet je iets, hé.... Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

liebe

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van margootje wo 8 feb 2023 - 15:30

lol! heerlijk Els, dankjewel Laughing hugh 1

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 23288
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 60
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Els van de Donk wo 8 feb 2023 - 17:16

Graag gedaan, Margootje!
liebe

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Twietie wo 15 feb 2023 - 16:54

Zondag 12 Februari, even bij de toren en bij Hans en Karin op de koffie, heel gezellig Very Happy
Rondom de toren. P1150429
Rondom de toren. P1150430
Rondom de toren. P1150431
Rondom de toren. P1150433
Rondom de toren. P1150432
Rondom de toren. P1150434

Twietie
Twietie

Aantal berichten : 7249
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 72
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van margootje wo 15 feb 2023 - 16:58

top Rondom de toren. 1287666116 Foto

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 23288
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 60
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Els van de Donk wo 15 feb 2023 - 17:19

Reuze gezellig, Twietie!
Rondom de toren. 1287666116

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty VERSLAG.....

Bericht van Els van de Donk wo 1 maa 2023 - 14:31

VERSLAG.
________________

Er is een nieuw verslag op mijn site geplaatst van woensdag
1 maart op de subpagina VERSLAGEN DE MORTEL 2023.
Je vindt dit onder VERSLAGEN DE MORTEL -3 in het menu.

Het verslag draagt de titel "Op de eerste dag van maart."

KLIK, rechtstreeks naar de desbetreffende pagina op mijn site:
https://www.elswonderewereld.nl/verslagen-de-mortel-3/verslagen-de-mortel-2023


....en dan naar beneden scrollen.


1-3-2023 ~ 1 -- valk met geslagen  prooi.
1-3-2023 ~ 2 -- de Toren.

Rondom de toren. Dsc02314

Rondom de toren. Dsc09211

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Coriena do 2 maa 2023 - 8:08

Dank je wel Els. Ik heb weer heerlijk meegewandeld en genoten van al het moois! hugh 1 Toppie

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Els van de Donk do 2 maa 2023 - 12:58

Graag gedaan, Coriena!
liebe

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Coriena za 11 maa 2023 - 16:43

Kuiko time! Een Morteling, een echte Morteling!<---Klik

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Coriena wo 15 maa 2023 - 14:03

Bericht en foto Falco P.
09.30-10.50. Bezoek Mortel. Spottersveldje en omgeving. Veel vliegverkeer van 1 valk rond de toren. Is ook ong half uur uit zicht geweest. De andere heeft voortdurend op rooster gezeten. Geen paringen gezien. Geen bijzonderheden en eigenlijk rustig.
Wel oog in oog met vermoedelijk Bus op ong 30 meter in boom.
Rondom de toren. 5qowsSi

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Rondom de toren. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 168930
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 61
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van margootje vr 17 maa 2023 - 17:14



Bericht van Falco P

Falco P, 17 mrt 17:02u
Gmi luitjes. Vanmiddag 2 uurtje Mortel. Toch wat info die ik wil delen. Niet alles in OZ gevonden vandaar.

Falco P, 17 mrt 17:03u
MO. 14.35 valk rooster en een naar rand ring links naast kast 14.41 verschijnt 3e valk. Valk van rand vliegt naar indringer. Volgen wat korte schermutselingen en vreemde wordt door valk begeleid richting ZO. Komt kort daarna weer valk aangevlogen.

Falco P, 17 mrt 17:03u
MO.15.04 valk rooster en ander vliegt naar Grote antenne 15.22 nog steeds valk rooster en valk antenne 15.29 valk van rooster vliegt weg en gaat boven op roostercam zitten. Foto https://ibb.co/89T9xnX

Rondom de toren. 2023-104


Falco P, 17 mrt 17:04u
Mo. 15.43 valk vanaf cam weer naar rooster 15.46 herrie door valk vanaf rooster. Terwijl 2e valk nog op antennen zit vliegen drie (3) ! valken twee rondje s rond toren. Als valk van antenne opvliegt vliegen de drie in NW richting.

alco P, 17 mrt 17:05u
MO. 16.00 rust rond de toren. Einde waarneming

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 23288
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 60
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Rondom de toren. Empty Re: Rondom de toren.

Bericht van Els van de Donk vr 17 maa 2023 - 23:07

Dank je wel, Falco P.
En de foto van vermoedelijk BUS is een juweeltje.

_________________
https://www.elswonderewereld.nl/    Rondom de toren. De_sle10
Els van de Donk
Els van de Donk

Aantal berichten : 835
Registration date : 14-03-17
Woonplaats : Eindhoven.

https://www.elswonderewereld.nl/

Terug naar boven Ga naar beneden

Pagina 1 van 5 1, 2, 3, 4, 5  Volgende

Terug naar boven

- Soortgelijke onderwerpen

 
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum