Laatste onderwerpen
» campics vanaf 1 juli © VWGGemert en bonusjes van ter plekke
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 15:22 van henkievpk

» Orange CSU. 2021- 2022 Diamond ♀ en Xavier ♂
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 13:27 van henkievpk

» Rondom de toren
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 13:16 van Coriena

» Den Bosch/Provinciehuis
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 8:45 van Coriena

» Liempde.SintJans OnthoofdingsKerk
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 8:42 van Coriena

»  Eindhoven/Catharina Kerk
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 7:37 van Coriena

» Delft. TU, Bouwkunde gebouw
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 7:23 van Coriena

» Tilburg/Westpointtoren
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 6:44 van Coriena

» Rijswijk/Klokkentoren
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 6:10 van Coriena

Zoeken
 
 

Geef resultaten weer als:
 


Rechercher Geavanceerd zoeken

Eindhoven/Evoluon.

5 plaatsers

Pagina 1 van 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Volgende

Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena za 12 dec - 6:53

Afgelopen seizoen staat in gesloten topics.
cam link: http://www.werkgroeproofvogels.nl/index.php/roofvogels/live-beelden-slechtvalken
Camlink: https://evoluon.peregrines.nl/

♀ 4AN, grijs/zwarte letters 2016 Gelsenkirchen Horst. Duitsland(overleden in de opvang 2 maart) Nieuwe vrouw CJB Parkstraatkerk in Den Haag 2019
♂ FT, de Mortel 2009


Laatst aangepast door Coriena op wo 31 maa - 18:09; in totaal 1 keer bewerkt

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena zo 13 dec - 9:09


_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie zo 13 dec - 16:56

Twietie
Twietie

Aantal berichten : 6183
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 69
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van henkievpk zo 13 dec - 18:05

Mooi om te zien dat de nieuwe kast lekker bezocht wordt. Mooie IR beelden ook. Was het in de ochtend het mannetje op het rooster? Zie wel dat het vrouwtje in het 2e filmpje is.

_________________
Elke dag heeft een nieuw gezicht
henkievpk
henkievpk

Aantal berichten : 4887
Registration date : 12-03-19
Leeftijd : 55
Woonplaats : Hoorn

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena ma 14 dec - 6:14

henkievpk schreef:Mooi om te zien dat de nieuwe kast lekker bezocht wordt. Mooie IR beelden ook. Was het in de ochtend het mannetje op het rooster? Zie wel dat het vrouwtje in het 2e filmpje is.
Dat was inderdaad het mannetje die vloog weg toen V daar ergens lande, vlak daarna zat V een hele tijd op het rooster met af en toe een snaveltje in beeld.

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena zo 20 dec - 9:45

Eindhoven/Evoluon. X6VKHDsEindhoven/Evoluon. F7mOKOfEindhoven/Evoluon. LTbQ8WvEindhoven/Evoluon. 4EjcGSJ

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena do 24 dec - 12:09

Eindhoven/Evoluon. KiVceNs

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena vr 25 dec - 12:20

Eindhoven/Evoluon. Fv4xDtfEindhoven/Evoluon. T8rgk8lEindhoven/Evoluon. LUQXn8A

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje vr 25 dec - 12:39

Eindhoven/Evoluon. Evoluo10
Eindhoven/Evoluon. Evoluo11
Eindhoven/Evoluon. Evoluo12
Eindhoven/Evoluon. Evoluo14
Eindhoven/Evoluon. Evoluo13

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 16658
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 58
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie vr 25 dec - 18:47

Mooie foto's. Ik heb ze buiten gemist vandaag.
Twietie
Twietie

Aantal berichten : 6183
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 69
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie wo 30 dec - 19:00

Vanmiddag
Eindhoven/Evoluon. P1070022
Eindhoven/Evoluon. P1070024
Eindhoven/Evoluon. P1070023
Eindhoven/Evoluon. P1070026
Eindhoven/Evoluon. P1070025
Twietie
Twietie

Aantal berichten : 6183
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 69
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje do 31 dec - 10:52

Very Happy Applause Toppie

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 16658
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 58
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena vr 8 jan - 11:23

Eindhoven/Evoluon. IpUvC72

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje za 9 jan - 12:23

Eindhoven/Evoluon. NtyH5yTEindhoven/Evoluon. Na73Ot3

Eindhoven/Evoluon. Evoluo15

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 16658
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 58
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje za 9 jan - 12:46

Eindhoven/Evoluon. Evoluo16

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 16658
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 58
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena za 9 jan - 13:52

Eindhoven/Evoluon. V3nz4bBEindhoven/Evoluon. QWKmYcIEindhoven/Evoluon. 8zrkbkoEindhoven/Evoluon. 176gHCB

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie za 9 jan - 19:51

Mooi Margootje en Coriena. Ik ook nog een campic en zag ze ook nog buiten Smile
Eindhoven/Evoluon. 2021-018
Eindhoven/Evoluon. P1070111
Eindhoven/Evoluon. P1070112
Eindhoven/Evoluon. P1070110
Eindhoven/Evoluon. P1070113
Eindhoven/Evoluon. P1070114
Eindhoven/Evoluon. P1070115
Twietie
Twietie

Aantal berichten : 6183
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 69
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje zo 10 jan - 10:38

cheers Cool
was koud buiten, goed gedaan Twiets, mooi dat vliegwerk ook

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 16658
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 58
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie di 12 jan - 19:15

Beide valken weer aanwezig. Er was ook een nijlganspaartje in de buurt, oppassen dus. Wink
Eindhoven/Evoluon. P1070212
Eindhoven/Evoluon. P1070213
Eindhoven/Evoluon. P1070214
Twietie
Twietie

Aantal berichten : 6183
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 69
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje di 12 jan - 19:48

ojeeojee ..

zet hem op valken!

fijne foto's Twiets

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 16658
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 58
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena wo 13 jan - 11:00

Eindhoven/Evoluon. IuEqkB7

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena wo 13 jan - 12:01

Eindhoven/Evoluon. W4MwDRPEindhoven/Evoluon. Y8TMFlOEindhoven/Evoluon. 2ByrsHH

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena do 14 jan - 9:24

Eindhoven/Evoluon. NYOSq68

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 146858
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 58
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van YvonneM wo 20 jan - 10:25


_________________
Speak only if it improves upon the silence.

– Gandhi -
YvonneM
YvonneM

Aantal berichten : 997
Registration date : 14-05-11
Leeftijd : 69
Woonplaats : Utrecht

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje wo 20 jan - 12:58

Eindhoven/Evoluon. Evoluo17

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 16658
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 58
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Pagina 1 van 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Volgende

Terug naar boven


 
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum