Laatste onderwerpen
»  Eindhoven/Catharina Kerk
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 8:57 van Coriena

» Delft. TU, Bouwkunde gebouw
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 8:49 van Coriena

» Duiven /AVR.
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 8:19 van Coriena

» Nürnberg. Lebensraum Burg/ Sinwellturm
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 8:18 van Coriena

» Wakefield Cathedral.
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 1:00 van henkievpk

» Diverse Uilen
Eindhoven/Evoluon. EmptyVandaag om 0:50 van henkievpk

» Port_Lincoln Osprey Live Stream 2020/2021
Eindhoven/Evoluon. EmptyGisteren om 22:18 van Freddie B

» Wałbrzych PEC
Eindhoven/Evoluon. EmptyGisteren om 21:35 van ewalis

» Californië: San Jose en San Francisco, Anacapa, UC Berkeley. Sacramento.
Eindhoven/Evoluon. EmptyGisteren om 21:28 van ewalis

Zoeken
 
 

Geef resultaten weer als:
 


Rechercher Geavanceerd zoeken


Eindhoven/Evoluon.

Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op za 12 dec - 6:53

Afgelopen seizoen staat in gesloten topics.
cam link: http://www.werkgroeproofvogels.nl/index.php/roofvogels/live-beelden-slechtvalken
Camlink: https://evoluon.peregrines.nl/

♀ 4AN, grijs/zwarte letters 2016 Gelsenkirchen Horst. Duitsland
♂ FT, de Mortel 2009

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op zo 13 dec - 9:09


_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie op zo 13 dec - 16:56

Twietie
Twietie

Aantal berichten : 5847
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 68
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van henkievpk op zo 13 dec - 18:05

Mooi om te zien dat de nieuwe kast lekker bezocht wordt. Mooie IR beelden ook. Was het in de ochtend het mannetje op het rooster? Zie wel dat het vrouwtje in het 2e filmpje is.

_________________
Elke dag heeft een ander gezicht.
henkievpk
henkievpk

Aantal berichten : 2813
Registration date : 12-03-19
Leeftijd : 54
Woonplaats : Hoorn

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op ma 14 dec - 6:14

henkievpk schreef:Mooi om te zien dat de nieuwe kast lekker bezocht wordt. Mooie IR beelden ook. Was het in de ochtend het mannetje op het rooster? Zie wel dat het vrouwtje in het 2e filmpje is.
Dat was inderdaad het mannetje die vloog weg toen V daar ergens lande, vlak daarna zat V een hele tijd op het rooster met af en toe een snaveltje in beeld.

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op zo 20 dec - 9:45

Eindhoven/Evoluon. X6VKHDsEindhoven/Evoluon. F7mOKOfEindhoven/Evoluon. LTbQ8WvEindhoven/Evoluon. 4EjcGSJ

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op do 24 dec - 12:09

Eindhoven/Evoluon. KiVceNs

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op vr 25 dec - 12:20

Eindhoven/Evoluon. Fv4xDtfEindhoven/Evoluon. T8rgk8lEindhoven/Evoluon. LUQXn8A

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje op vr 25 dec - 12:39

Eindhoven/Evoluon. Evoluo10
Eindhoven/Evoluon. Evoluo11
Eindhoven/Evoluon. Evoluo12
Eindhoven/Evoluon. Evoluo14
Eindhoven/Evoluon. Evoluo13

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 13411
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 57
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie op vr 25 dec - 18:47

Mooie foto's. Ik heb ze buiten gemist vandaag.
Twietie
Twietie

Aantal berichten : 5847
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 68
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie op wo 30 dec - 19:00

Vanmiddag
Eindhoven/Evoluon. P1070022
Eindhoven/Evoluon. P1070024
Eindhoven/Evoluon. P1070023
Eindhoven/Evoluon. P1070026
Eindhoven/Evoluon. P1070025
Twietie
Twietie

Aantal berichten : 5847
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 68
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje op do 31 dec - 10:52

Very Happy Applause Toppie

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 13411
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 57
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op vr 8 jan - 11:23

Eindhoven/Evoluon. IpUvC72

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje op za 9 jan - 12:23

Eindhoven/Evoluon. NtyH5yTEindhoven/Evoluon. Na73Ot3

Eindhoven/Evoluon. Evoluo15

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 13411
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 57
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje op za 9 jan - 12:46

Eindhoven/Evoluon. Evoluo16

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 13411
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 57
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op za 9 jan - 13:52

Eindhoven/Evoluon. V3nz4bBEindhoven/Evoluon. QWKmYcIEindhoven/Evoluon. 8zrkbkoEindhoven/Evoluon. 176gHCB

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie op za 9 jan - 19:51

Mooi Margootje en Coriena. Ik ook nog een campic en zag ze ook nog buiten Smile
Eindhoven/Evoluon. 2021-018
Eindhoven/Evoluon. P1070111
Eindhoven/Evoluon. P1070112
Eindhoven/Evoluon. P1070110
Eindhoven/Evoluon. P1070113
Eindhoven/Evoluon. P1070114
Eindhoven/Evoluon. P1070115
Twietie
Twietie

Aantal berichten : 5847
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 68
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje op zo 10 jan - 10:38

cheers Cool
was koud buiten, goed gedaan Twiets, mooi dat vliegwerk ook

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 13411
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 57
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Twietie op di 12 jan - 19:15

Beide valken weer aanwezig. Er was ook een nijlganspaartje in de buurt, oppassen dus. Wink
Eindhoven/Evoluon. P1070212
Eindhoven/Evoluon. P1070213
Eindhoven/Evoluon. P1070214
Twietie
Twietie

Aantal berichten : 5847
Registration date : 29-05-15
Leeftijd : 68
Woonplaats : Eindhoven

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van margootje op di 12 jan - 19:48

ojeeojee ..

zet hem op valken!

fijne foto's Twiets

_________________
blijf nieuwsgierig en geniet van het kleine Herfst
margootje
margootje

Aantal berichten : 13411
Registration date : 09-06-15
Leeftijd : 57
Woonplaats : Leiderdorp

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op wo 13 jan - 11:00

Eindhoven/Evoluon. IuEqkB7

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op wo 13 jan - 12:01

Eindhoven/Evoluon. W4MwDRPEindhoven/Evoluon. Y8TMFlOEindhoven/Evoluon. 2ByrsHH

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Coriena op do 14 jan - 9:24

Eindhoven/Evoluon. NYOSq68

_________________
Het leven is soms veel te kort,geniet ervan en durf te leven!
Eindhoven/Evoluon. Tome510
Coriena
Coriena

Aantal berichten : 140491
Registration date : 01-03-09
Leeftijd : 57
Woonplaats : Lage Zwaluwe

http://slechtvalkenliefde.actieforum.com

Terug naar boven Ga naar beneden

Eindhoven/Evoluon. Empty Re: Eindhoven/Evoluon.

Bericht van Gesponsorde inhoud


Gesponsorde inhoud


Terug naar boven Ga naar beneden

Terug naar boven


 
Permissies van dit forum:
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum